Kondicionierių pildymas

  1. • Pildome R134a, R1234yf, R744 (CO 2 ).
  2. • Užpildymui suteikiame garantiją. Garantiniu laikotarpiu atsiradus nuotėkiui, po remonto užpildysime nemokamai.
  3. • Šaldiklio (šnekamojoje kalboje „freono“) nuotėkio patikrinimas prieš pildymą ir pilnai užpildžius.
  4. • Pildymas modernia užpildymo technika.
  5. • Kondicionieriaus diagnostika esant nepakankamam kondicionieriaus efektyvumui arba kitam gedimui.

Ieškote, kur pildyti kondicionierių?

Atsisakykite kondicionieriaus pildymo paslaugos, jeigu:

• Tai yra „vienadieniai“ pildytojai prie prekybos centrų ar kitų objektų.

 Iškilus problemoms, jų galite nerasti.

 • Netikrinamas kondicionieriaus sandarumas.

 Apie 70 procentų atvejų, kondicionierių reikia pildyti, nes yra šaldiklio nutekėjimas. Užpildžius be patikrinimo dažniausiai vėl tenka pildyti iš naujo, nes šaldiklis išeina per pažeistą vietą. Pagrindinė kondicionieriaus sandarumo patikrinimo priemonė – dažai, spindintys ultravioletinėje (UV) šviesoje. Šalia to papildomai gali būti naudojamas elektroninis nuotėkio detektorius, patikrinimas azotu ir kt.
Kondicionieriaus užpildymo aparatas su automatinė nuotėkio aptikimo funkcija (pagal vakuumo pokytį) gali nustatyti tik santykinai didelį nuotėkį, bei pagal tai neįmanoma nustatyti, kur leidžia kondicionierius. Taigi tai yra tik pagalbinė priemonė nurodanti, kad reikia ieškoti nuotėkio kitomis priemonėmis.

 • Nesuteikiama garantija pildymui.

 Apie 50 procentų atvejų šaldiklio nutekėjimas negali būti nustatytas iš karto po užpildymo (nes nuotėkis labai nedidelis; yra nematomoje vietoje; nuotėkis laiknai užako, nes sistema ilgesnį laiką buvo tuščia).

 • Servisas kondicionierius pildo, bet neremontuoja.

 Nustačius nuotėkį, Jums teks ieškoti, kur kondicionierių remontuoti. Taip pat vertėtų atkreiptį dėmesį į tai, kad meistrai, remontuojantys kondicionierius, geriau žino kondicionieriaus būdingus gedimus, jo konstrukcijos ypatybes ir kaip tiksliai jis turi veikti, priklausomai nuo kompresoriaus tipo, aušinimo ypatumų ir kt.

Automobilio kondicionieriaus pildymą atliekame specialiu užpildymo aparatu.

Pirmiausia aparatas ištraukia iš kondicionieriaus sistemos šaldiklį (jei jo yra), jį išvalo nuo mechaninių priemaišų, drėgmės, atskiria tepalą. Taip išvalytas šaldiklis yra panaudojamas pakartotinai. Kadangi šaldiklis, naudojamas kondicionieriuje, nedegraduoja, nekeičia savo savybių, pakartotinas naudojimas niekaip neįtakoja kondicionieriaus darbo.
Iš kondicionieriaus sistemos sukuriant vakuumą pašalinamos nesikondensuojančios dujos (oras ir kt.), drėgmė. Į sistemą įpilamas reikiamas kiekis tepalo, specialių dažų, švytinčių ultravioletinėje šviesoje (UV dažai) ir pabaigoje – šaldiklis. Jei kondicionieriaus sistema nesandari, nuotėkio vietą nustatome specialia UV lempa.